Raymarine
Facebook Twitter
İyi Günler. Sitemize hoşgeldiniz. Siteye Giriş Yeni Üye
TURİMPEKS olarak, 1984 yılında kurulmuş tekne elektroniği ve seyir sistemleri alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Kurulduğumuz günden bugüne yürüttüğümüz Raymarine tek yetkili Türkiye distribütörlüğü ana işimiz olmak üzere, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sterling Power elektrik ekipmanları ve Scout vhf antenlerinin temsilcilik ve satışını yapıyor, endüstrinin en yeni teknolojik alt yapılarını en sağlam ve kullanıcı dostu tasarımlarla birleştiren ürünler sunuyoruz.

Uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübe ve Türkiye geneline yayılmış satış/servis noktalarımız ile, montaj ve satış sonrası destek konusunda sektörümüzün en güvenilir firması olduğumuza inanıyoruz.
Hizmet kalitesini yüksek düzeyde tutmanın en önemli unsurunun çalışanlarımızın bilgi düzeyi ve hizmet anlayışı olduğuna inanıyor, bu amaçla düzenli şirket içi eğitimlerine çok önem veriyoruz. Türkiye'nin dört bir yanında montaj ve satış sonrası destek hizmeti veren, sayıları 30 civarında Teknik personelimizin uzun yıllardır bizlerle çalışan kişilerden oluşması, bu yaklaşımımızın ve deneyime verdiğimiz önemin bir sonucudur. Amacımız, temsil ettiğimiz markaların stratejik planları ile entegre olarak, gelişmekte olan denizcilik sektörümüze en iyi ürünleri en iyi hizmetle sunmaya devam etmektir