Yacht Router

Yacht Router yat veya her boyuttaki tekne için komple bir ağ altyapısı çözümü sunar. Yacht Router cihazları, internet bağlantısını kolayca kurmanıza ve kontrol etmenize yardımcı olmaktadır. Yacht Router, tekne iletişim sistemleri konusunda uzman profesyoneller tarafından deneyimli yat kaptanları işbirliği ile tasarlanmıştır Basit dokunmatik kullanıcı arayüzü altında Yacht Router, endüstri düzeyinde dayanıklılık, yüksek performans ve en üst düzey güvenlik sunmaktadır.

Bu seriye ait ürünler
Ürün Özellikleri
Yacht Router Standart, tek ya da çift uydu internet kaynağına (VSAT, Inmarsat, İridyum vb.) sahip gemiler için tasarlanmıştır. Aynı anda WiFi şebekeleri, mobil şebekeler veya diğer uydu internet ekipmanlarıyla bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı Seriler
Ürün Özellikleri
Yacht Router Micro uydu internet kaynağı (VSAT, Inmarsat, Iridyum vb) olmayan küçük tekne ve yatlar için tasarlanmıştır. Yacht Router Micro ile WiFi şebekeleri (örn. Marina WiFi Hotspot) veya mobil şebekelere (2G/3G/4G) bağlanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Seriler
Ürün Özellikleri
Yacht Router Mini, tekli uydu internet kaynağına sahip (VSAT, Inmarsat, İridyum vb.) küçük tekneler için tasarlanmıştır. Yacht Router Mini ile iki ayrı tekneden WiFi/LAN ağı kurabileceğiniz gibi, diğer WiFi ağlarına, mobil ağlara ve uydu internet cihazına da erişim sağlayabilrsiniz. Tek WiFi erişim noktasının yeterli olmadığı teknelerde WiFi Extender (WiFi genişletici) ile erişim alanını genişletebilirsiniz.

Tamamlayıcı Seriler
Ürün Özellikleri
Mobile Expander (Mobil Genişletici) Yacht Router’ı genişletecek bir ek mobil şebeke modemidir.
Farklı mobil şebeke bantlarında seyir yapan gemiler için idealdir. Yacht Rouet ile birlikte dünya çapında tüm mevcut mobil şebeke bantlarında kapsama alanı bulacaksınız. Mobile Expander dünya genelinde mavi yolculuk yapan gemiler için mükemmel bir çözümdür.

Tamamlayıcı Seriler
Ürün Özellikleri

Tamamlayıcı Seriler
Kullanım Kılavuzunu Hemen İndirin

Aşağıda bulunan alana e-posta adresinizi yazın kullanım kılavuzunuz hemen e-posta adresinize gelsin.

Bu ürün serisi hakkında bilgi almak için aranma talebi bırakın Detaylı Bilgi

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.