Quantum Radar

QUANTUM™ CHIRP RADAR

FLIR teknolojisini kullanan Raymarine Quantum Radar, CHIRP teknolojisine sahip yeni nesil marin radardır. Yeni kompakt katı hal standartlarındaki Quantum radar, uzak ve oldukça yakın mesafelerde dahi muhteşem radar görüntüleri sağlamaktadır. İnce kablosu ve dahili Wi-Fi modülü sayesinde montajı sadeleştirirken; Quantum teknolojisi sayesinde radyasyon salınımını ortadan kaldırır ve güç tasarrufu sağlar. ATX teknolojili Quantum radar; tekne, su yüzeyindeki cisimler, şamandıralar ve hava hücrelerini sıkıştırılmamış bir çözünürlükte ve magnetron radarlara oranla daha net gösterir. Süper yansıma önleyicisi sayesinde diğer radar ekolarının oluşturduğu kirliliği giderir ve gelişmiş hedef izlemesi ile 6m menzilden taramaya başlar.

Bu seriye ait ürünler
Ürün Özellikleri
Besleme voltajı: 12-24V DC
Ağ bağlantıları: Wi-Fi veya kablolu ethernet (RayNet)
Anten tipi: Patch Array
Menzil bilgileri: 24 nm
Su sızdırmazlık: IPX6
Ağırlık: 5.6 kg
Kullanım Kılavuzunu Hemen İndirin

Aşağıda bulunan alana e-posta adresinizi yazın kullanım kılavuzunuz hemen e-posta adresinize gelsin.

Tüm Dokümanlara Raymarine'de Ulaşın

Bu ürün serisine ait en güncel ve kapsamlı dökümanlara ulaşmak için Raymarine resmi internet sitesine yönlendirileceksiniz.

Daha Fazla

Bu ürün serisi hakkında bilgi almak için aranma talebi bırakın Detaylı Bilgi

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.